Programma's QM-groep Sneek
 

Het laatst gespeelde (of nóg te spelen) programma staat bovenaan.
Let op de datum boven de programma's.

Als het komende programma nog niet bekend is, ontbreekt het nog.


 
 
 
 

Programma QM-groep Sneek 19 mei 2019

componist

titel

uitvoerenden

S. Rachmaninov

uit Six Morceaux opus 11:
nr. 3 Thème Russe

Majella Voorhans
Gera Boelens

J. Field

Russian Air

Marijke van Gelder
Marianne Komen

A. Borodin

Allegretto
uit Prins Igor: Danse des jeunes filles en
Danse Sauvage des Hommes

Marianne Jansen
Erna Jansen

J.D. Scheidler
J.S. Bach (bew.)

Duo Menuetto a tre mani
uit Französiche Suite: nr. 3 Menuett en nr. 5 Gavotte

Miep Reeder
Marianne Komen

componist??

titel?? wat gaat ze doen?

Mariëtte Hornsveld

.

Vrouwenkwartet Femm'tet:

.

N.D. Joio
J. Brahms
J. Brahms
J. Brahms
L. Weiner

Song at springtime
opus 52 nr. 4 Wie des Abends schöne Röte
opus 52 nr. 7 Wohl schön bewandt war es
opus 65 nr. 3 An jeder Hand die Finger
Trinklied

Oeds Wijnsma
Piet Vessies

L. Weiner

Wiegenlied

Oeds Wijnsma
Piet Vessies

W.A. Mozart/E. Grieg
F. Schubert

uit Sonate C dur KV 545: delen Andante en Rondo
Psalm 23 Gott ist mein Hirt, D706

p1 Oeds Wijnsma
p2 Piet Vessies

F. Schubert

Fantasie D9

Magda Bok
Bettie Eppinga

N. Glanzberg

uit Suite Yiddish:
deel 1 In Shetl
deel 2 Di Bobe gedenkt ir ershtn Bal

p1 Mariëtte Hornsveld
p2 Maarten Smit



Programma QM-groep Sneek ?? februari 2019

componist

titel

uitvoerenden

W.A. Mozart

Ein Orgelstück für eine Uhr

Nanda Rozenstraten
Juliette van de Vooren

M. Smit

uit Suite for four hands:
deel 2 Carnaval

p1 Maarten Smit
p2 Sierk Hondema

M. Mier

Country Ragtime, Suwannee River Blues,
Fancy Dancin', Fifth Avenue Blues

Miep Reeder
Marianne Komen

Ph. R. Buttall

Paradies goes Ragtime

p1 Rein Weissenbach
p2 Maarten Smit

G. Bizet
(bew. O. Singer)

Carmen

Magda Bok
Bettie Eppenga

C. Guastavino

uit Tres Romances Argentinos:
Las Niñas

p1 Mariëtte Hornsveld
p2 Nanda Rozenstraten

J. Haydn

uit Pianoconcerto in d dur (bewerkt):
deel 3 Alla Ungarese

p1 Marlien Kotte
p2 Sierk Hondema

G. Fauré

Pavane opus 50

Maarten Smit
Rein Weissenbach

C. Debussy
(bew. M. Ravel)

Prélude à L'après-midi d'un Faune

Magda Bok
Marlien Kotte

Ph. Scharwenka

Liebeslied

Maarten Smit
Sierk Hondema

N. Glanzberg

uit Suite Yiddish:
deel 6 Pogrom un Kadish
deel 7 Un Trotsdem

p1 Mariëtte Hornsveld
p2 Maarten Smit


Programma QM-groep Sneek 4 november 2018

componist

titel

uitvoerenden

F. Mompou

uit Comptines: Dalt dun cotxe, Margo la pie,
J'ai vu dans la lune

Erna Jansen
Marianne Jansen

A. Rimsky-Korsakov

Neapolitan Song opus 63
(naar funiculi funiculá van L. Denza)

Marijke van Gelder
Marianne Komen

R. Anderson
Ph.R. Butall

Guitar blue (qm)
Solfeggiettissimo! (p1 en p2)

Maarten Smit
Rein Weissenbach

M. Moszkowski

Spanische Tänze opus 12:
nr. 1 en 2

Miep Reeder
Marianne Komen

C. Debussy

uit Livre 2: Preludes 2 en 3

Marlien Kotte

J. Masséus

uit Skriabinade:
twee Andantes

Erna Jansen
Marianne Jansen

J. Jongen
A. Arenski

opus 55 nr. 2 Dansez, Mizelle!
opus 66 nr. 7 Valse

Majella Voorhans
Gera Boelens

A. Dvorak

Legendes opus 59:
nr. 5 en 6

Marlien Kotte
Nanda Rozenstraten

R. Glière

Six pieces opus 41

p1 Andrea Seidel
p2 Mariëtte Hornsveld

G. Pierné (arr. P. Gunther)
M. Smit

Mars van tinnen soldaatjes
A Minor Dance

p1 Marlien Kotte/Gera Boelens
p2 Erna en Marianne Jansen


Programma QM-groep Sneek 27 mei 2018

componist

titel

uitvoerenden

A. Voormolen
P. Jeanjean

Pastorale voor hobo en piano
Remembrances

Nanda Rozenstraten, piano
Herman Leusman, hobo

P.I. Tsjaikowski

uit Notenkrakersuite:
Dans van de suikerboonfee
Dans van de fluiten

Magda Bok
Bettie Eppenga

I. Strawinsky

Tango
(arr. voor 2 piano's V. Babin)

p1 Sierk Hondema
p2 Marlien Kotte

P. Warlock

uit Capriol: 1. Basse-Danse
2. Pavane
3. Tordion
4. Bransles
5. Pieds-en-l'air

Marianne Komen
Marijke Bos

M. Ravel

uit Sites Auriculaires:
Habanera

p1 Marianne Jansen
p2 Erna Jansen

M. Ravel

Boléro voor 8handig piano
(bew. R. Hurst)

p1 Marlien Kotte/Gera Boelens
p2 Erna en Marianne Jansen

A. Beach

uit Summer Dreams:
The Brownies, Robin Redbreast,
Elfin Tarantelle, Good night

Marijke Bos
Ali Geel

E. Grieg

Symphonische Dansen
opus 64 nrs. 1 en 2

Magda Bok
Marlien Kotte

R. Anderson
M. Smit

Secret Blues
uit 5 vierhandige stukken: nr. 2

Maarten Smit
Rein Weissenbach


Programma QM-groep Sneek 18 februari 2018

componist

titel

uitvoerenden

R. Schumann

Bilder aus Osten 1,2 en 4

Magda Bok
Bettie Eppenga

E. Grieg

Herzwunden
Der Frühling

Miep Reeder
Marianne Komen

G.D.M. Donizetti
W.A. Mozart

Sonate voor fluit en piano
Thema en variaties uit fluitsonate KV377

Gerbrig van Brug, dwarsfluit
Sierk Hondema, piano

J. Brahms

Variationen über ein Thema von R. Schumann opus 23
Thema en variaties 6, 7, 8, 9 en 10

Magda Bok
Marlien Kotte

F. Chopin

Prelude's opus 28 nr. 13 en 17

Rein Weissenbach (solo)

J. Masséus

Pavamba

Sierk Hondema
Marlien Kotte

P.Jeanjean
A. Voormolen

Remembrances
Pastorale voor hobo en piano

Herman Leusman, hobo
Nanda Rozenstraten, piano

A. O'Hearn

Jazz Thema en variaties voor 2 piano's

p1 Sierk Hondema
p2 Marlien Kotte

F. Gernsheim
M. Smit

All'Ongarese
Honky Tonk 42

Maarten Smit
Sierk Hondema


Programma QM-groep Sneek 12 november 2017

componist

titel

uitvoerenden

M. Balakirev
(arr. A. Petrov)

Ouverture op 3 Russische thema's

p1 Marlien Kotte/Gera Boelens
p2 Erna en Marianne Jansen

J. Masséus

uit q.m.bewerking Skriabinade opus 60a:
Etude opus 2 nr. 1
Prlude opus 67 nr. 1

Erna Jansen
Marianne Jansen

L. Sinigaglia

Danze Piemontesi

Miep Reeder
Marianne Komen

C. Guastavino

Bailcito

p1 Mariëtte Hornsveld
p2 Nanda Rozenstraten

J. Masséus

uit Zoölogische impressies:
Aquarium, Zeeanemonen,
Kameleon, Spelende apen

Marlien Kotte
Nanda Rozenstraten

N. van Zadel

Sint op drift

Marianne Komen
Marijke Bos

D. de Sévérat

En Vancances:
Ronde dans le Parc, Mimi et marquise,
Les petites voisines en visite,
Valse Romantique,
Oú l'on entend une vieille boîte à musique

Marijke Bos
Ali Geel

G. Machault
G. Frescobaldi
J.S. Bach

Doulz viaire gracieus
Corrente 3 en 4
O Lamm Gottes, unschuldig
Ach wie nichtig, ach wie flüchtig

p1 Sierk Hondema
p2 Marlien Kotte

J. Françaix

uit Huit danses exotiques:
1. Pambiche 2. Baiao 3. Nube gris
4. Merengue 5. Mambo

p1 Maarten Smit
p2 Mariëtte Hornsveld

C. Gurlitt

Rondo opus 175 nr. 3

p1 Theo Berben
p2 Jan Eringa

J.S. Bach
W.A. Mozart
Th. Berben

Contrapunctus IX BWV 1080
uit Sonate in Bes KV 358: deel 1
Tango

Theo Berben
Jasper Berben


Programma QM-groep Sneek 7 mei 2017

componist

titel

uitvoerenden

C. Debussy
E. Chabrier

Petite Suite, nr. 4: Ballet
Cortège Burlesque

Maarten Smit
Joop Groesz

R. Glière

Valse Triste

p1 Floris de Hoop
p2 Marije Semplonius

G.F. Händel

Zwei Fugen

Marijke Bos
Marianne Komen

W.A. Mozart

uit Sonate voor 2 piano's D gr.t. KV448:
Andante en Molto Allegro

p1 Mariëtte Hornsveld
p2 Nanda Rozenstraten

J. Brahms

5 Variaties op een thema van
Robert Schumann opus 23

Magda Bok
Marlien Kotte

W.A. Mozart
(bew. Th. Kirchner)

uit 2e Symfonie KV550:
Andante en Finale

p1 Erna/Marianne Jansen
p2 Marlien Kotte/Gera Boelens

F. Kuhlau

uit Sonatine opus 44 nr. 2:
delen 2 en 3

Carla de Gooijer
Maarten Smit

G. Donizetti

Marcia lugubre

Marianne Jansen
Erna Jansen

M. Smit

Suite voor vier handen:
1. Polka 2. Carnaval 3. Ballade 4. Honky Tonk

p1 Maarten Smit
p2 Mariëtte Hornsveld


Programma QM-groep Sneek 12 februari 2017

componist

titel

uitvoerenden

H. Murrill
L.M. Gottschalk

Dance on Portugues folk-tunes
Ojos Criollos

p1 Maarten Smit
p2 Joop Groesz

R. Glière

uit 6 Morceaux voor 2 piano's opus 41:
Valse triste en Air de Balliet

p1 Erna Jansen
p2 Marianne Jansen

J. Albeniz
E. Lecuona

Pavana-Capricho (arr.)
Malaguene (arr. E. Simon)

Marijke Bos
Marianne Komen

A. Tansman

uit serie Les jeunes au piano:
1. Habanera
2. Carillon et Cloches
3. Fileuse
4. Pièce chroimatique
5. Alerte
6. Sicilienne

Marijke Bos
Ali Geel
Nanda Rozenstraten
(in wisselende
samenstelling)

F. Schubert

Divertissement á la Hongroise
delen 2 en 3

Magda Bok
Marlien Kotte

W.A. Mozart

uit Symphonie KV550 - Gmoll:
Andante, Menuetto en Trio

p1 Erna en Marianne Jansen
p2 Marlien Kotte/Gera Boelens

A. Dvorák

Legende nr. 1 opus 59

Ali Geel
Marijke Bos

J.S. Bach/G. Kurtág

Alle menschen müssen sterben - BWV 643
Durch Adam's Fall ist ganz bederbt BWV 637
O Lamm Gottes, unschuldig BWV 618
Liebster Jesu, wir sind hier (b)
Christum wir sollen loben schon - BWV 611

p1 en p2
Sierk Hondema
Marlien Kotte
Theo Berben
(in wisselende samenstelling)

J. Brahms

uit 3e Symfonie:
Allegretto

Nanda Rozenstraten
Marlien Kotte

A. Arensky

uit opus 66 (12 pieces):
4. Menuetto, 5. Elegie, 6. Consolation

Majella Voorhans
Gera Boelens

M. Smit

Rhapsodie in a mineur

Maarten Smit
Sierk Hondema

Lege tabel

Wordt nog aangevuld



Lege tabel