Programma's QM-groep Oost
 

Het laatst gespeelde (of nóg te spelen) programma staat bovenaan.
Let op de datum boven de programma's.

Als het komende programma nog niet bekend is, ontbreekt het nog.

Programma QM groep Oost 30 maart 2019 (20 jarig jubileum)

componist

titel

uitvoerenden

J. Brahms

Neue Liebeslieder

Ineke Klein Robbenhaar
Ton Sedee

W.A. Mozart

uit Sonate KV 521:
Andante en Allegretto

Leon Penders
Noriko Ishida

A. Beach

Summer dreams

Rita van Eck
Ineke de Graaf

E. Markham Lee

- Autumn morning
- On the move

Aart Mudde
Nicolien van der Boon

F. Schubert

Andantino varié

Marion van Wattingen
Hanneke Faber

F. Poulenc
F. Händel

uit Aubade: Andante
uit Suite: Allemande

Joop Vloedbeld
Trees Baller

M. Moskovski

Nieuwe Spaanse dans

Veri Brink
Ruud Brinkman

G. Galluzzi
R. Krentzlin

Storiella della nonna
Menuett

Aart Mudde
Ineke Tonnaer

S. Rachmaninov

Wals

Mariëtte Hendriks
Iet Harderwijk

B. Goodman
(arr. J. Blom)

Stomping at the savoy

Leopold Kuipers
Joep Blom

M. Smit
Ph. Schwarwenka

uit Suite four hands: deel 2 Carnaval
Liebeslied

Maarten Smit
Sierk Hondema

F. Boieldieu

Kalief van Bagdad

Ineke Tonnaer
Henk Sonnenschein

E. Chabrier

Cortège Burlesque

Leonie Vermeer
Kitty Havermans

F. Liszt

Festpolonaise

Joop Vloedbeld
Hetty van Woerkom

C. Corea
(arr. J. Blom)

Spain

Joep Blom
Leopold Kuipers

C. Gurlitt

3 stukjes

Veri Brink
Mischa Rosanov
Ruud Brinkman

J.S. Bach

Prelude en fuga BWV 541

Paul Lases
Trees Spruyt

A. Dvorák

uit Legendes:
nr. 3

Henk Sonnenschein
Nicolien van der Boon

R. Schumann

uit 12 Klavierstücke für Kinder:
Gartenmelodie

Marion van Wattingen
Sauri Watanabe

C. Debussy

Preludes l'apr`s midi d'un Faune

Magda Bok
Marlien Kotte

A. Dvorák

Slavische dans opus 72:
nr. 14

Ineke Klein Robbenhaar
Hetty van Woerkom

E. Grieg

uit Holbergsuite:
Air en Rigaudon

Paul Lases
Elly van Kerkhoff

Japanse componist

La Flamme

Marion van Wattingen
Sayuri Watamabe


Programma QM groep Oost OOST 10 november 2018

componist

titel

uitvoerenden

J.S. Bach

uit Der Kunst der Fuge:
Contrapunktus nr. 7

Jacqueline van Bergen
Trees Baller

W.A. Mozart

uit Sonate in C KV 521:
deel 1 Allegro

Noriko Ishida
Leon Penders

A. Dvorak

Legende opus 59 nr. 1
Slavische dans opus 46 nr. 8

Marion van Wattingen
Sayuri Watanabe

A. Diabelli

Sonatine opus 163 nr. 1

Aart Mudde
Nicolien van der Boon

H. Poser

uit Sonate opus 17:
Allegretto grazioso

Ineke Klein Robbenhaar
Hetty van Woerkom

P. Vellones

uit Une Aventure de Babar:
- Entrée et grand air d'Adrienne
- Berceuse du pays natal
- Le lever du jour
- Marche de la réconciliation

Ineke Tonnaer
Henk Sonnenschein

Traditional

Yambalaya
(arr. E. Rocheroll)

p1 Veri Brink/Ruud Brinkman
p2 Hetty van Woerkom en
Nicolien van der Boon

J.S. Bach

Sicilienne

p1 Joop Vloedbeld
p2 Trees Baller

Traditional

Russisch volkslied

Veri Brink
Ruud Brinkman

R. Schumann

uit Bilder aus Osten:
2 stukken

Hanneke Faber
Marion van Wattingen

M. Proksch

uit Ein Spanier für Elise:
- Tango Sambo
- Ein Spanier fúr Elise

Mariëtte Hendriks
Iet Harderwijk

E. Satie

uit 3 Morceaux d'une poire

Jacqueline van Bergen
Betty van de Pol

F. Kreisler

Liebesfreud

Joop Vloedbeld
Hetty van Woerkom


Programma QM-groep Oost OOST 7 april 2018

componist

titel

uitvoerenden

J.S. Bach

uit Der Kunst der Fuge:
Variatie nr. 6

Jacqueline van Bergen
Trees Baller

C. Franck

Andantino opus 18

Trees Baller
Jaqueline van Bergen

P.I. Tsjaikovski

uit Notenkrakersuite:
Ouverture

Joop Vloedbeld
Paul Verstegen

J. Brahms

4 Walzen opus 39

Ruud Brinkman
Ineke Klein Robbenhaar

F. Schubert

Andante varié über ein
Französische Motive

Leon Penders
Noriko Ishida

E. Satie

Trois morceaux en forme de poire

Jaqueline van Bergen
Betty van de Pol

C. Hofmann

Danses Parisiennes

Ruud Brinkman
Veri Brink

E. Grieg

uit Peer Gynt suite:
Morgenstimmung en Anitra's Tanz

Paul Verstegen
Ineke Klein Robbenhaar

J.C. Bach

Sonate C maj. opus 18 nr. 5

Hanneke Faber
Mariëlle Gruijters


Programma QM-groep OOST 11 november 2017

componist

titel

uitvoerenden

L. v. Beethoven

uit Symfonie nr. 2:
Inleiding en eerste deel

Noriko Ishida
Leon Penders

S. Rachmaninov

Romance

Ineke Klein Robbenhaar
Nicolien van der Boon

J.S. Bach

uit de Kunst der Fuge:
Nr. 6

Jacqueline van Bergen
Trees Baller

E. Satie

uit Parade:
Fuga

Betty van de Pol
Jacqeline van Bergen

A. Dvorak

uit Suite opus 52:
Impromptu, Intermezzo en Gigue

Joop Vloedbeld
Ineke Klein Robbenhaar

K. Hofmann

Bouton de Rose

Ruud Brinkman
Veri Brink

G. Bizet

uit Jeux d´enfants:
La Poupée, Colin Maillard,
Petit mari-petit femme

Marion van Wattingen
Hanneke Faber

A. Diabelli

uit Jugendfreuden:
Sonate nr. 3

Michiel Menschaar
Elly van Kerkhoff

F. Schubert

Polonaise opus 75 nr. 1

Ineke Klein Robbenhaar
Ton Sedee

G. Gershwin

Summertime

Mariëtte Hendriks
Iet Harderwijk


Programma QM-groep OOST 1 april 2017

componist

titel

uitvoerenden

M. Mungo-Park

uit Gavotte variatie:
Bye bye black sheep

Ellen Hulleman
Edgard Vreuls

M. Ravel

uit Ma mère l'oye:
Pavane de la Belle au bois dormant

Aart Mudde
Edgard Vreuls

J.S. Bach

uit Kunst der Fuge:
Variatie nr. 5

Jacqueline van Bergen
Trees Baller

C. Franck

prelude, fuga en variaties opus 18

Joop Vloedbeld
Paul Verstegen

C. Debussy

Six epigraphes

Leon Penders
Noriko Ishida

F. Smetana

Rondo in C dur

Ruud Brinkman
Veri Brink
Mischa Rosanov
Nicolien v.d. Boon

D. Shostakovich

uit Pianoconcert nr. 2:
Andante

Nicolien v.d. Boon
Edgard Vreuls

M. Reger

uit 6 Walsen opus 22:
Wals nr. 3 en 5

Mariëlle Gruijters
Hanneke Faber

A. Dvorák

Legende nr. 2

Mariëtte Hendriks
Iet Harderwijk

A. Dvorák

Slavische dans nr. 2

Betty v.d. Pol
Jacqueline v. Bergen

L.v.Beethoven

Sonate opus 6:
Allegro molto en Rondo

Marion v. Wattingen
Hanneke Faber

M. Goldston

Spanish Rhapsodie

Nicolien v.d. Boon
Paul Verstegen



Wordt nog aangevuld......

Lege tabel

Lege tabel